«Галицькі леви» вибороли золото на відкритому чемпіонаті Києва з хортингу

25 Вересня 14:09

У вересні стартував новий змагальний рік у Національному українському єдиноборстві хортингу. Турнірний сезон розпочали у столиці нашої держави із Відкритого чемпіонату Києва, який відбувся 23 вересня. Змагання провели у Палаці спорту. На спортивне дійство з’їхалися учасники з різних регіонів України. Сьогодні хортинг живе, бореться і розвивається разом зі своєю країною. Адже у лавах ЗСУ нині воює багато тренерів, суддів, спортсменів хортингу, які звільняють Україну від окупантів.

Відкритий чемпіонат Києва яскраво продемонстрував ріст нової генерації спортсменів хортингу, дорослішання відомих та улюблених спортсменів, які часом одразу після поєдинків одягали суддівську форму, щоб оцінювати вже наступні покоління.

Дрогобицька команда хортингу «Галицькі Леви» також брала участь у змаганнях. Вихованці тренера Дениса Іваницького – Владислав Каралюс, Арсен Каралюс, Дмитро Криворука, Вероніка Ткачук та Дар’я Дахіна вибороли на Відкритому чемпіонаті Києва п’ять золотих медалей в розділі «Показовий виступ».

Перейти до вмісту