Ремонти в музичних школах та цифровізація бібліотек: які роботи ведуться в закладах культури?

25 Вересня 13:43

У позашкільних закладах культури тривають ремонтні роботи. У двох музичних школах міста провели дренажні роботи з метою облаштування водовідведення. В селах громади працюють над забезпеченням базових потреб в Народних домах та бібліотеках.

Про роботи, які ведуться в закладах культури поінформував під час понеділкової наради начальник управління культури та розвитку туризму Володимир Ханас.

За словами посадовця, практично завершено роботи з водовідведення, які проводили біля корпусу №3 музичної школи №1. Раніше аналогічні роботи провели на території музичної школи №2.

У Болехівцях ведуться роботи зі спорудження туалету та облаштування каналізування в приміщенні Народного дому.

Паралельно тривають роботи з осучаснення бібліотек, які працюють в селах громади. Мова йде про забезпечення закладів інтернетом та базовою технікою, необхідною для проведення різного роду заходів та розширення послуг для відвідувачів книгозбірень. Адже для того, щоб йти в ногу з часом та бути сучасним культосвітнім простором як для найменших, так і для дорослих відвідувачів, бібліотеки в селах потребують трансформації.

В свою чергу працівники бібліотек проходять навчання цифрової грамотності. З цим допомагають фахівці відділу інформаційних технологій. Також в проведенні робіт допомагають фахівці ІТ школи та волонтери, з якими налагоджено співпрацю.

Перейти до вмісту