Форум «Маніфест громадянського суспільства в формуванні та реалізації плану відновлення України» | Анонс

19 Квітня 10:14

Регіональний форум «Маніфест громадянського суспільства в формуванні та реалізації плану відновлення України» відбудеться, щоб визначитися з участю громадськості у процесах відновлення, в Івано-Франківську, п’ятниця, 21 квітня, з 11 до 17 години.

Форум організовується за підтримки та координації громадських організацій «Тепле Місто», ІСАР «Єднання», «Народна Самооборона Львівщини». Участь — безкоштовна, обов’язкова реєстрація. Список ключових спікерів уточнюється і буде оновлюватися на сторінці у фейсбуці «Маніфест громадянського суспільства».

До участі у форумі 21 квітня запрошуються представники організацій громадянського суспільства Вашої громади, які зацікавлені у підготовці та реалізації плану відновлення та модернізації України, а саме об’єднання активних громадян, неприбуткові організації, волонтери, аналітичні центри, благодійні фонди, професійні та галузеві асоціації, підприємницькі спільноти, творчі об’єднання, спортивні, культурологічні, мистецькі організації, ОСББ, органи самоорганізації та їх асоціації, батьківські комітети, органи студентського самоврядування тощо.

Раніше багато всеукраїнських і регіональних організацій підписали та долучилися до Маніфесту громадянського суспільства «Луганська декларація», де визначилися з принципами та вимогами до держави. Після цього був ініційований проект, який адмініструється ГО «Агенція відновлення та розвитку» за підтримки European Endowment For Democracy (EED). Керівник проєкту — Андрій Длігач. Зараз активно тривають галузеві обговорення публічних політик — від економіки до соціального напрямку. Координують процеси — Олександр Солонтай та Валерій Пекар.

З міркувань безпеки місце проведення форуму поки повідомляється виключно відібраним учасникам, а оргкомітет забезпечить персональний відбір на форум (надійде особисте запрошення, де буде вказане місце проведення і більше деталей. Обід, кава-брейки і укриття забезпечують організатори форуму).

Реєстрація для участі у форумі, отримання наступних запрошень, пропозицій, інформації, за посиланням: https://forms.gle/dYjDg3iUK3czkPv79

Контактна особа: [email protected] +38-050-321-47-40 Світлана Сова.

Перейти до вмісту