Озеленення триває: у Дрогобицькій громаді продовжать висадку молодих саджанців дерев

19 Квітня 9:40

20 березня, з нагоди відзначення Міжнародного Дня Землі ,у Дрогобицькій громаді висадили близько двох тисяч саджанців молодих дерев. Точкові акції висадки дерев провели практично всі навчальні заклади, установи культури та всі небайдужі, які мали змогу долучатись та безкоштовно отримати саджанці молодих дерев.

21-22 квітня у Дрогобицькій громаді продовжать висадку молодих насаджень, в межах акції «Садимо сад і ліс перемоги України».

«Маємо та безкоштовно видаємо для висадки ялинки, дубочки, липу, смерічки, очікуємо також саджанці кленів» – написав координатор акції Степан Макар.

Паралельно повідомив, що 19-20квітня 2023 року розпочинає роботу конкурсна комісія, яка визначатиме переможців акції «Садимо сад і ліс перемоги України» по Дрогобицькій МТГ.

Комісія аналізує, хто з учасників акції більше та якісніше висадив дерев та кущів. Переможців планують відзначити символічними нагородами, з метою заохочення до продовження акцій озеленення в громаді.

«Попереду нас усіх чекає цікава справа впорядкування наших доріг, лісів, парків, садів, зон відпочинку, водних ресурсів, яку за нас ніхто не зробить. Бо це – наше здоров’я і наша земля» – запевняють організатори.

Нагадаємо, безкоштовно отримати саджанці молодих дерев можна також у «Дільниці зеленого господарства» КП «СМУ». За ними можуть звертатись ОСББ та активні мешканці, які бажають долучатись до озеленення міста та благоустрою прибудинкових територій.

Перейти до вмісту