Енергоменеджери комунальних установ та керівництво КП «Дрогобичтеплоенерго» узгодять дії щодо ефективного використання теплової енергії

13 Листопада 10:27

Повноцінний опалювальний сезон у Дрогобичі стартував 28 жовтня. Жодних проблем з подачею теплоносія немає, однак є проблема — неповної реалізації теплової енергії, яку продукує КП «Дрогобичтеплоенерго».

Про це повідомив керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом’як під час щотижневої наради у міськраді.

За словами посадовця, за останній період до очолюваного ним підприємства в усній формі зверталися мешканці міста щодо температурного режиму у навчальних закладах.

Відтак Ігор Хом’як роз’яснив, що корегування подачі теплової енергії відбувається за рішенням дирекції школи чи садка. А загалом ця практика не є ефективною, оскільки кінцевий показник спожитої теплоенергії однаковий.

Зважаючи на актуальність проблеми, заступник міського голови Василь Качмар ініціював проведення спільної наради керівництва КП «Дрогобичтеплоенерго» з енергоменеджерами, які відповідають за впровадження програми енергоменеджменту в комунальних установах міста, в ході якої обидві сторони повинні узгодити дії щодо ефективного використання теплової енергії.

Перейти до вмісту