Економіка: Підприємців Дрогобича закликали упорядкувати діяльність, пов’язану з роздрібною торгівлею підакцизними товарами

13 Липня 0:00

У середу, 10 липня, під головуванням першого заступника міського голови відбулося чергове засідання комісії з питань контролю за здійсненням надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів до міського бюджету м. Дрогобича.

На дане засідання запрошено 14 платників акцизного податку. З вказаними суб’єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу, зокрема, Ігор Герман наголосив на необхідність в повному обсязі сплачувати акцизний податок та поставив конкретні завдання, не допускати порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, контролювати видачу касових чеків.

Додатково, суб’єктам господарювання роз’яснено необхідність дотримання санітарного законодавства та не допускати порушень громадського порядку на прилеглій території та на об’єктах торгівлі.

В черговий раз закликаємо суб’єктів господарювання привести у відповідність до чинного законодавства свою діяльність пов’язану з роздрібною торгівлею алкогольними напоями та цигарками, оскільки, перевірки повноти нарахування та сплати акцизного податку відбуватимуться регулярно. Крім того, як мешканці міста ми всі маємо зрозуміти, що повнота сплати податків відображається на якості нашого повсякденного життя в місті, адже саме сплата податків гарантує вчасне та якісне обслуговування міської інфраструктури, виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери та ін.

Додатково закликаємо споживачів здійснювати контроль за сплатою акцизного податку вимагаючи видати фіскальний чек при купівлі алкоголю та цигарок.

Саме отримання фіскального чеку є доказом того, що акцизний податок з відповідної покупки поступить у бюджет міста.

Відділ економіки ДМР