Дитяче бюджетування у громаді: Міжнародний фонд «Регіон Карпати» Neeka організував тренінг

10:41 23 Лютого 2024

У Дрогобичі Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпати» Neeka спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) організували тренінг для робочої групи в рамках проєкту «Розвиток потенціалу місцевих громад Львівської області щодо управління державними фінансами у сфері дитячого бюджетування». Учасниками заходу були представники органу місцевого самоврядування – керівники відділів та управлінь, експерти та представники недержавних організацій.

Завдання тренінгу – синхронізувати зусилля та спільно визначити вектор подальшої роботи у побудові ефективної системи соціальних послуг та захисту прав дитини на місцевому рівні.

Усіх учасників тренінгу на початку привітав заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, який побажав присутнім плідної роботи та підсилення знань.

Під час тренінгу присутні розглянути та опрацювали низку актуальних тем:

-поняття дитячого бюджетування – завдання, цілі,

-поняття цільової аудиторії та аналізу зацікавлених осіб,

-секрети успішних проєктів та джерела залучення ресурсів у громаду,

-яким чином впровадити дитяче бюджетування на рівні громад та інші.

Додамо, ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права та добробут дітей. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах та допомагає підсилити знання та зреалізувати низку корисних проєктів в підтримку дітей.

Перейти до вмісту