Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі палива (Бензин А-95), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

10:23 23 Лютого 2024

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради Львівської області.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Бензин А-95 (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти) на 2024 рік.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2024-02-22-000737-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 598 500,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами, отриманими з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі і відповідно до службових записок ініціаторів закупівель.

Розмір бюджетного призначення: 598 500,00 грн. згідно з рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 14.12.2023 № 2016 «Про бюджет Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 рік». Розрахунок потреби на пальне у 2024 році підтверджений розрахунками відділу бухгалтерського обліку та звітності з економічним обґрунтуванням на використання пального, виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків на пальне у 2023 році на дані транспортні засоби;

— забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання — з дати укладання договору до 30 листопада 2024 року.

За своїми характеристиками і показниками повинен відповідати ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Бензин має бути виготовлений на нафтовій основі, без додавання етанолу.

До того ж, враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.

Крім того, зважаючи на виробничу потребу замовника, відпуск нафтопродуктів замовнику повинен здійснюватись цілодобово, тому замовником встановлена в тендерній документації вимога в частині здійснення поставки згідно з адресою та місцезнаходженням АЗС по всій території України з обов’язковим розташуванням не менше як 3 (трьох) автозаправних станцій (далі – АЗС) на території кожної області (крім Луганської, Донецької та території АР Крим) та міста Києва. Крім того, автотранспорт Замовника здійснює робочі маршрути в межах м. Дрогобича, відповідно в учасника має бути обов’язкова наявність не менше 2 АЗС /чи АЗС партнера у м. Дрогобич.

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та своєчасної заміни неякісного товару (відповідно до умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю).

Примітка: будь-яке посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника в цій закупівлі застосовується із виразом «або еквівалент».

 Уповноважена особа, Надія ВОРОНЯК

23.02.2024 року

Перейти до вмісту