Дрогобицька громада провела в останню путь полеглого воїна Івана Шукліна: вічна слава Герою!

15:20 2 Лютого 2024

Сьогодні, 2 лютого, Дрогобиччина знову у жалобі – на війні з російським загарбником загинув мешканець Дрогобича Іван Шуклін.

На момент повномасштабного вторгнення Іван перебував закордоном, однак сам повернувся додому та у червні 2022 року долучився до лав ЗСУ й став на захист рідної держави. Служив у складі 68-ї окремої єгерської бригади. Півтора роки перебував на бойових позиціях фронту.

Захисник України Іван Шуклін народився 20 лютого 1984 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Чорновола. Після одруження, останні 13 років мешкав на вулиці Івасюка. У шлюбі разом з дружиною виховували двох донечок.

За сумлінне виконання військових обов’язків отримав від командування почесну відзнаку – «Хрест воїна-єгеря І ступеня». Побратими запам’ятали Івана справжнім воїном, на якого рівнялися підлеглі, а командири довіряли надскладні завдання.

На жаль, під час виконання бойового завдання на Луганщині, 28 січня Іван загинув, внаслідок отриманих мінно-вибухових травм.

Сьогодні, 2 лютого, траурний конвой з тілом полеглого воїна прибув у рідне місто. Його зустріли на Перехресті Героїв, де відбулась панахида у супроводі священнослужителів.

Після цього, домовину з тілом воїна повезли на площу Ринок, де відбулось загальноміське прощання. Рідні, близькі, керівництво Дрогобицької громади навколішках та спільною молитвою вшанували подвиг Героя, який віддав за Україну найдорожче, що мав – власне життя. Після загальноміського прощання, у Катедральному Соборі Пресвятої Трійці відбувся чин похорону полеглого захисника.

Поховали Героя України Івана Шукліна на Алеї Слави.

Вічна пам’ять та слава полеглому захиснику!

Перейти до вмісту