Данська рада у справах біженців: відбулась зустріч із керівництвом Дрогобича  та особами з числа ВПО щодо питань чергової підтримки

13:42 2 Лютого 2024

У ці дні представники Данської ради у справах біженців вчергове відвідали Дрогобич та зустрілись із керівництвом громади і внутрішньо переміщеними особами, які мешкають в місті Котермака.

Під час зустрічі із міським головою Тарасом Кучмою та керівников Управління соціального захисту ДМР Іваном Терлецьким почесні гості спільно обговорили актуальні питання щодо реалізації поточних програм допомоги Данської ради у справах біженців та доступ до послуг соціального захисту.

Опісля, відбулась зустріч представників Данської ради у справах біженців із ВПО та місцевими мешканцями щодо питань соціально-правового захисту.

Зазначимо – співпраця Дрогобицької громади з Данською радою у справах біженців (Danish Refugee Council – DRC) триває від початку  повномасштабного вторгнення. Представники організації неодноразово відвідували Дрогобич, моніторили потреби ВПО та доставляли гуманітарну допомогу для вимушених переселенців, які знайшли прихисток у нашій громаді. Допомога була всебічною – це і пакунки підтримки для родин з дітьми, і одяг, і засоби гігієни та інші потрібні і важливі речі.

Цього тижня представники Данської рада у справах біженців зустрілись із особами з числа ВПО із Стебницького старостинського округу. Так, 108 родин ВПО, що втратили годувальника, внаслідок бойових дій або є особами з інвалідністю, пройшли реєстрацію на отримання грошової допомоги на зимовий період від Данської ради у справах біженців.

Перейти до вмісту