Дрогобицька громада провела в останню путь полеглого Героя Георгія Ломарєва

16:24 19 Квітня 2024

Сьогодні Дрогобицька громада зустріла полеглого сина – захисника України, дрогобичанина Георгія Ломарєва. Воїн загинув під час виконання бойового завдання.

Георгій Ломарєв народився 24 жовтня 1978 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Ставище. Закінчив ЗОШ №3 та ВПУ №19. Навчався у військовому училищі на Харківщині та мав звання прапорщика.

В мирний час їздив на роботу за кордон. З початком АТО у 2014 році півтора роки провів в зоні бойових дій. А з перших днів повномасштабного вторгнення знову став на захист України – у складі 80-ї ОДШБ, де виконував завдання військової розвідки.

Воїн загинув 16 квітня, отримавши сильне осколкове поранення під час мінометного обстрілу неподалік Красногорівки на Донеччині.

У загиблого Героя залишились мама, брат, дружина та двоє дітей.

Зустріч траурного конвою із тілом захисника відбулась сьогодні, 19 квітня, на Перехресті Героїв. Тут зібрались рідні, близькі, бойові побратими та ветерани війни. Під супроводом священнослужителів на перехресті провели спільну молитву, після чого траурна процесія попрямувала на площу Ринок.

Тут відбулось загальноміське прощання з Героєм, під супроводом священнослужителів та за участі керівництва Дрогобицької громади і небайдужих мешканців та гостей міста. Всі присутні навколішки вшанували подвиг воїна, який віддав своє життя за рідну країну.

Чин похорону розпочали в церкві Андрія Первозванного на вулиці Пилипа Орлика.

Тіло воїна упокоїться на Алеї Слави у Дрогобичі.

Перейти до вмісту