Дрогобичанка звернулася до міського голови з`ясувати законність встановлення гаража у пров. Короткий. ФОТО

12 Вересня 0:00

У середу, 11 вересня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів черговий особистий прийом громадян. Згідно з попереднім записом, на прийом до міського голови записались 16 дрогобичан, однак декілька звернень мали колективний характер.

Питання, з якими звертались дрогобичани до Тараса Кучми, стосувались благоустрою міста та будинків, а також земельних питань.

Представники ДНЗ №2 «Калинонька» звернулись з проханням не скорочувати у їх закладі посаду логопеда, адже це потрібно їх вихованцям.

Одна з дрогобчанок зазначила, що гараж, який розміщений поблизу її будинку у пров. Короткий створює незручності у пересуванні для мешканців будинку. Також мешканка заявила, що гараж встановлений незаконно. Тарас Кучма доручив керівнику Департаменту міського господарства ДМР Роману Москалику провести перевірку законності встановлення гаражу. У випадку виявлення порушення, гараж демонтують.

Щодо решти звернень мешканців, міський голова доручив відповідним структурним підрозділам ДМР провести відповідну роботу щодо вирішення проблем.

Нагадаємо, записатись на прийом до міського голови можна через е-сервіс «Запис на прийом до посадовця» на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради або ж у кабінеті №3 міськради.

Прес-служба ДМР