Дрогобичан просять вчасно викидати сміття та великогабаритні відходи перед Великоднем

11:16 30 Квітня 2024

Традиційно у передвеликодній час мешканці громади проводять генеральні прибирання. Відтак у ці дні суттєво зростає кількість відходів та великогабаритного сміття на сміттєвих майданчиках міста.

КП «Комунальник» звертається з проханням до всіх мешканців міста, ОСББ, установ та організацій, які провадять свою діяльність на території Дрогобицької громади – не чекати кінця тижня, а вчасно вивозити сміття. Особливо це стосується великогабаритних відходів. Адже якщо дрогобичани масово викидатимуть їх в переддень свят – сміттєві майданчики на Великдень можуть залишитись переповненими.

Підприємство нагадує – для чистоти міста важлива не лише робота комунальних служб, але й злагоджена взаємодія з мешканцями. Так можна забезпечити своєчасне вивезення всіх відходів зі сміттєвих майданчиків міста, залишивши їх чистими та прибраними до свят.

Нагадуємо, шо у громаді доступна послуга платного вивезення відходів зелених насаджень, будівельних та великогабаритних (старих меблів та інших) відходів. Замовити послугу з вивезення цих відходів можна у КП «Комунальник» ДМР за номером телефону: 0675757062, або КП «Служба муніципального управління» ДМР за номером телефону 0978968090.

Водночас, мешканці громади можуть безкоштовно самостійно вивезти та здати великогабаритні відходи та автомобільні шини в пункт прийому, організований КП «Комунальник» ДМР на вулиці Гайдамацькій (телефон для довідок— 067 57 57 062).

Перейти до вмісту