У Дрогобицькій міській раді працює робоча група для підвищення показників прозорості

10:28 26 Липня 2023

У Дрогобицькій міській раді працюють над підвищенням показників прозорості. Після того, як для Дрогобича організатори конкурсу – програма «Transparent cities/Прозорі міста», напрацювали рекомендації для підвищення рівня прозорості, у міськраді скликали засідання робочої групи. Участь у засіданні взяли представники структурних підрозділів, які відповідальні за виконання критеріїв Рейтингу.

Насамперед учасникам робочої групи фахівці управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій презентували показники виконання індикаторів. Опісля детально розглянули індикатори, які потребують виконання.

У підсумку прийняли рішення, що через два тижні відбудеться повторне засідання, де підіб’ють підсумки роботи.
Також у міській раді планують провести чергову зустріч з експертами програми «Transparent cities/Прозорі міста» для консультацій та аналізу виконання індикаторів.

Нагадаємо, у 2017 році Дрогобич посідав десяте місце у Рейтингу, отримавши 46,2 бали. У 2018 та 2019 році Дрогобич посідав перше місце у Рейтингу прозорості, отримавши 85,2 та 79,1 бали. За результатами 2020 року місто отримало 78,1 бали та зайняло третю сходинку. У 2021 році Дрогобич посів четверте місце, отримавши 83,2 бали.

Після запровадження воєнного стану з 24 лютого 2022 року, у зв’язку з прискіпливою увагою до Дрогобича ворожих мас-медіа, у місті обрали стратегію безпеки задля мінімізації ризиків, пов’язаних з відкритим доступом до інформації та онлайн-трансляціями засідань.

З травня цього року, у міській раді повернулись до роботи над індикаторами прозорості та підзвітності.

Ознайомитися з індикаторами Рейтингу можна на сайті https://transparentcities.in.ua.

Перейти до вмісту