Дошкільнята ДНЗ №21 «Сонечко» взяли участь в міському концерті-вітанні «Свята материнська любов»

День Матері – свято близьке і дороге для нашого народу. В душі кожного українця живе любов до матері в троїстому єднанні: любов до Матері Божої, яка завжди нас охороняє і заступає, любов до рідної матусі, якій  завдячуємо своїм життям, та любов до рідної неньки – України і матінки землі.

Дошкільнята ДНЗ №21 «Сонечко» взяли участь в міському концерті-вітанні «Свята материнська любов», який відбувся 19 травня в Стебницькому народному домі.  Вихованці групи «Барвінок»: пісня «Донечка» та «Танок Квіточок» у виконанні Алінки Сарафин, Марії Бунь, Вікторії Гавдяк, Танічки Ільчишин, Злати Зозулі, Вікторії Карпи; вірш «Мамо настала весна» виконав Ігорчик Павлічко. Таночки «Веснянка» та «Смаколики» виконали вихованці групи «Тюльпан» – сестрички Мазур Мартуся і Панчишин Анічка, а з групи «Пролісок» – Німеровська Златочка. В “Танцювальному шоу” взяли участь сестрички вихованки групи «Лілія»  та «Фіалка» Арія та Аніка Сенета. Пісня «Не треба мамо» та танок «Ча-ча-ча» виконала Настінька Іваніщева з групи «Тюльпан». Також наші любі випускники – школярики взяли участь у святі.

Радість свята з дітьми розділили їх мамусі, татусі, бабусі, дідусі, братики та сестрички, які були запрошені в якості гостей-глядачів.

Підготували:

музичний керівник Хома Н.Я.,

вихователь-методист Іваніщева І.Т.

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні