Допомога ЗСУ: юні дрогобичани продовжують допомагати воїнам – продають вироби ручної роботи

10:19 3 Жовтня 2022

Повномасштабне вторгнення росії на терени нашої держави торкнулось кожного українця. Гостро реагують на війну і діти, які своєю творчістю та креативом намагаються акумулювати кошти на підтримку ЗСУ: створюють малюнки, виготовляють браслети та інші вироби ручної роботи та реалізовують їх. Таким чином діти не лише вірить у перемогу та сміливість наших воїнів, але й долучаються до спільної перемоги над окупантом.

З перших днів війни, юні дрогобичани застосовують свої таланти, щоб зібрати кошти на підтримку воїнів. Діти влаштовують вуличні блокпости, продають прикраси ручної роботи, солодощі тощо.

Відтак, днями до міської ради завітали юні волонтери — Марта Гівчак та Каріна Харитонова, які зібрали на потреби ЗСУ 1000 гривень. Дівчатка на вулиці Грушевського упродовж двох тижнів продавали саморобну біжутерію — браслети,  колечка з бісеру тощо.

Діти зізнались, перехожі дуже активно та позитивно відгукуються на таку ініціативу. Іноді, люди жертвують кошти не купуючи прикраси.

У мерії міста стверджують, приємно здивовані, що діти продовжують акумулювати власні сили на допомогу ЗСУ та щиро намагаються зробити свій вагомий внесок у спільну перемогу над ворогом.

Додамо, впродовж літньої пори юна молодь облаштовувала блокпости по місту в підтримку ЗСУ. Усі кошти діти відповідально збирали, вели облік та спрямовували на потреби бійців.

Перейти до вмісту