Вітання педагогам Дрогобицької громади з нагоди професійного свята

15:31 2 Жовтня 2022

Щорічно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя.

Педагоги – це благородні та добрі серцем люди, які щодня вкладають душу в своїх учнів, сіють зерна знань, любові та поваги, вкладають себе у формування розумної та свідомої української нації.

Від початку повномасштабної війни наші педагоги показали приклад, як бути достойними синами і доньками рідної країни. Адже окрім своїх прямих обов’язків, вони стали невтомними волонтерами. Жертвуючи собою, вони працювали не покладаючи рук у наших гуманітарних штабах. Трудились без вихідних та відпочинку, щоб підтримати наших захисників та надати допомогу людям, які постраждали від війни та знайшли прихисток в нашій громаді.

Щиро дякуємо кожному освітянину за цю невтомну жертовну працю!

Завдяки Збройним Силам України, з 1 вересня наші школи змогли повернутись до очного навчання, а педагоги змогли відновити свою головну місію – навчати та виховувати наших школярів.

З нагоди професійного свята, від імені виконавчого комітету міської ради та депутатського корпусу, щиро вітаємо всю освітянську родину нашої громади з Днем працівників освіти! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, сили та витримки в роботі, сімейного та родинного затишку, добробуту та опіки Божої. Хай зерна знань, посіяних Вами, проростають щедрим урожаєм розумних учнів та свідомої нації справжніх українців.

З повагою
міський голова Тарас Кучма
та секретар ради Орест Каракевич

Перейти до вмісту