«Дні Австрії у Дрогобичі» — Міжнародний форум, який презентує Дрогобич європейській публіці

2 Травня 0:00

Вшосте у Дрогобичі цьогоріч відбудеться Міжнародний форум «Дні Австрії у Дрогобичі». Тематика цьогорічного Форуму присвячується Зальцбурзькому краю.

Так, впродовж 12 – 19 травня у Дрогобичі передбачено низку заходів, у яких братимуть участь дипломати, науковці, письменники та діячі культури з Австрії, України й інших східно- і західноєвропейських країн.

Прогулянки містом, тематичні виставки, виступи та доповіді, літературні читання, наукові конференції, концерти — заходи, заплановані впродовж Міжнародного форуму «Дні Австрії у Дрогобичі».

Урочисте відкриття VI Міжнародного форуму «Дні Австрії у Дрогобичі» відбудеться 13 травня о 10:00 у приміщенні Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича.

Також цього дня заплановано прийом дипломатичних та громадських діячів міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.

Днями у Дрогобицькій міській раді відбулося організаційне засідання під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми за участі керівників структурних підрозділів міської ради та доц. д-ра Ярослава Лопушанського — керівника Австрійської бібліотеки у Дрогобичі.

У ході засідання Ярослав Лопушанський, як голова організаційного комітету, ознайомив присутніх з програмою заходів. Також учасники засідання обговорили низку організаційних питань, зокрема щодо прийому почесних гостей.

«Дні Австрії — щорічний захід, який презентує іноземним гостям наше місто. Тому цьогоріч ми повинні зважити на недоліки минулорічні і докласти максимальних зусиль для забезпечення високого рівня організації та проведення цього заходу», — звернувся до учасників засідання міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Своєю чергою, Ярослав Лопушанський наголосив, що проведення Міжнародного форуму «Дні Австрії у Дрогобичі» — взаємна популяризація спільної історичної та культурної спадщини України, зокрема Галичини та Австрії. Зважаючи на багату культуру та архітектурну спадщину Дрогобича, цей захід є можливістю пропагувати місцеві надбання на широкий загал європейської публіки. Наслідком проведення таких заходів є розвиток співпраці між Дрогобичем та містами Австрії у сферах освіти, культури, соціально-економічній та медицини.

Нагадаємо, V Міжнародний фестиваль «Дні Австрії у Дрогобичі» був присвячений федеральній землі Штирія у Австрії.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія