Для якісного освітнього процесу: дві гімназії Дрогобича та Стебника отримали генератори

25 Січня 15:43

Дві навчальні установи міст Дрогобича та Стебника отримали генератори для безперебійного процесу навчання.

Оскільки саме від додаткових джерел живлення, в умовах війни, залежить організація та якість навчання.

Так, днями, керівник відділу освіти Віталій Вовків та депутат міської ради Юрій Кушлик передали два генератори директорам Гімназії № 10 імені Євгена Коновальця та Гімназії №6 імені Героїв АТО.

Дякуємо партнерам за підтримку та необхідну допомогу, яку ми отримуємо від них. Комфортні умови навчання учнів в час війни — це перше, про що ми турбуємось. Відтак, генератори є надзвичайно важливими для функціонування гімназій і ліцеїв нашої громади, — зазначив Віталій Вовків.

Генератори WEBER ENERGY 6500 Дрогобицька громада отримала від французьких партнерів в межах спільної україно-французької ініціативи «Світло під час зими» та у рамках проекту «Відновлення громад». Даний проект «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Окремо відділ освіти та керівники навчальних закладів висловлюють вдячність Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Stand With Ukraine – Les Européens aux côtés de l’Ukraine та Edward Mayor, за сприяння яких освітні установи міста і отримали додаткові джерела живлення.

Міжнародна допомога для України – ключовий фактор у майбутній перемозі над ворогом. Завдяки партнерам, а саме колегам з АНТС, нам вдалося отримати генератори, які ми передали для навчальних закладів Дрогобича. Як би різні доброзичливці не старалися, заплямувати репутацію нашої громади перед міжнародними партнерами – їм це не вдасться. Щоденною працею ми демонструємо свою незламність. Тому закликаю всіх об’єднуватися заради перемоги та підтримувати один одного у час непростих випробувань, — прокоментував Юрій Кушлик.

Перейти до вмісту