Дрогобицька громада попрощалася з загиблим Героєм Ігорем Левом

14:30 25 Січня 2023

Сьогодні, 25 січня, до Дрогобича привезли домовину з тілом захисника України, дрогобичанина Ігоря Лева, який загинув під час виконання бойових завдань із захисту України.

Дрогобицька громада зустріла конвой з тілом загиблого захисника України, який останні кілька місяців перебував на нульових позиціях фронту.

Близько 11:00 домовину з тілом загиблого воїна зустріли на Перехресті Героїв. Щоб віддати честь загиблому дрогобичанину, на перехресті зібралися представники духовенства, рідні, близькі та бойові побратими покійного Ігоря. До вшанування Героя долучилось керівництво Дрогобицької громади на чолі з міським головою.

Після панахиди на Перехресті Героїв домовину з тілом воїна повезли до церкви Успіння Пресвятої Богородиці, що на вулиці Володимира Великого, де провели чин похорону. Поховали Героя на Алеї Слави в Дрогобичі.

Ігор Лев від жовтня був на передовій, на нульових позиціях фронту. Дрогобичанин загинув ще 6 січня, однак забрати тіло воїна та привезти до рідного міста змогли лише тепер. В березні воїну мало б виповнитися сорок років.

З рідних у загиблого залишилась мама, батько, брат-близнюк, дружина та троє дітей.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту