В підтримку ЗСУ: на День міста в Галереї сучасного мистецтва можна придбати роботи живописця Ореста Цюпка

11:36 5 Вересня 2023

Цьогорічний шостий пленер художників «Розмаїття культур: колір та звук» у Дрогобичі розпочали відкриттям експозиції робіт талановитого митця Ореста Цюпка. Картини експоновано у виставкових залах Галереї сучасного мистецтва ДДХШ.

Живопис Ореста Цюпка виконаний на найрізноманітніші теми й сюжети – від пейзажів рідної землі, квіткових мотивів, сільського побуту до релігійних, певною мірою філософських, глибоко проникливих творів.

У творчості митця простежується поєднання галицької та закарпатської шкіл живопису, а на полотнах настрій, відчуття та роздуми. Автору легко даються різні мотиви, він сміливо експериментує з палітрою, кольором та фактурою. Його роботи знаходяться у приватних колекціях поціновувачів мистецтва багатьох країн світу.

Виставка Ореста Цюпка триватиме впродовж місяця. Тож є прекрасна нагода завітати в Галерею сучасного мистецтва та придбати роботи талановитого митця і тим самим долучитись до підтримки українських захисників. Оскільки, частину коштів з продажу творів буде направлена на потреби ЗСУ.

Додамо, Орест Цюпко народився в 1963 році у Львові, закінчив Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва, працює директором Хустської міської картинної галереї і є постійним учасником Міжнародного пленеру «Розмаїття культур» в Дрогобичі.

Перейти до вмісту