День знань: 1169 дітей цьогоріч розпочнуть навчання у початковій школі Дрогобича та громади

1 Вересня 14:39

День знань в Україні цього року відзначають без особливих святкувань – війна стримує позитивні емоції та вимагає дотримуватись правил безпеки та не нехтувати тривоги.

Вперше поріг навчальних установ Дрогобича та територіальної громади цьогоріч переступили 1169 першачків. Загалом освітнім процесом охоплено 12577 учнів. Серед цих учнів є й діти, які були вимушені покинути свої власні домівки, тікаючи від ворожих обстрілів та знайти прихисток на Дрогобиччині. Свій навчальний рік вони розпочинають у стінах освітніх закладів Дрогобицької громади. Таких діток з числа ВПО налічується 365.

За рекомендаціями ЛОВА – навчальні установи міста відмовились від святкових лінійок для усіх учнів одночасно. Відтак урочистості пройшли для учнів першого та одинадцятого класів. Школярі традиційно завітали на свято знань у вишиванках. Наповнення лінійок було з патріотичним спрямуванням та хвилинами мовчання за загиблими воїнами.

Що стосується форми навчання в освітніх установах громади, то з 1 вересня навчальний процес відбуватиметься двома типами. Точніше – початкова ланка вчитиметься очно, старша і середня – за змішаною формою: дистанційно та очно.

Загалом, цьогорічне 1 вересня відрізняється від усіх попередніх, адже чимало учнів далеко від рідних домівок, в інших країнах, дистанційно та очно розпочинають свій навчальний рік та мріють повернутися у рідні школи.

Перейти до вмісту