Підтримка для військових: школярі Дрогобицької громади вчергове передали смаколики для захисників

26 Вересня 11:27

Учні Дрогобицької громади продовжують підтримувати воїнів завдяки яким мають змогу навчатися та рости у рідному місті під мирним небом. Так, минулого тижня, школярі зібрали та передали солодкі гостинці військовослужбовцям Нацгвардії. Раніше гостині передали на позиції українських захисників, які воюють з ворогом на Куп’янському напрямку фронту.

25 вересня за підтримки відділу сім’ї та молоді – кілька десятків пакунків із домашнім печивом, кавою, цукерками та патріотичними малюнками від школярів – передали у військову частину А-1108. Солодощі від навчальних закладів громади особисто передав військовим міський голова Тарас Кучма та керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко.

Від імені дітей – очільник громади побажав захисникам міцного здоров’я, подякував за оборону держави та мирне небо над нашим містом.

З нагоди Дня захисників та захисниць України, який цьогоріч відзначатимемо 1 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці – діти нашої громади зібрали солодощі та творчі роботи, які із щирим серцем та побажанням перемоги передають військовослужбовцям – Нацгвардії та ЗСУ. Ми вдячні всім дітям, батькам та вчителям, які долучились до такої патріотичної ініціативи та зібрали стільки солодощів для наших захисників. Спільно наближаємо перемогу, – наголосив міський голова Тарас Кучма.

Своєю чергою військовослужбовці зазначили, що частину отриманих солодощів обов’язково передадуть на передові позиції своїм колегам.

Також військові стверджують, що турбота від дітей та смаколики – підбадьорюють захисників, піднімають бойовий дух та підсилюють віру в перемогу України.

Перейти до вмісту