COVID-19 атакує регіон: кількість недужих зросла у 2,5 рази! Мешканців закликають вакцинуватися

24 Січня 12:43

На Дрогобиччині за останні 7 днів ковідну недугу підтвердили у 252 мешканців регіону. Такі дані, 24 січня, на щотижневій оперативній нараді у мерії міста озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. За його словами – в Дрогобичі станом на п’ятницю зафіксовано – 86 нових випадки ковіду, тоді як позаминулого тижня недужих було – 46.

Аналогічна ситуація спостерігається в Стебнику та в Бориславі. В районі говоримо про зростання кількості недужих втричі. Активно хворіють і діти, – підкреслив Володимир Чуба.

Станом на ранок 24 січня у Дрогобичі та Стебнику зафіксовано 82 нових випадки ковіду, в районі – 28 нових недужих, в Бориславі – 16, в Трускавці – 11.

В стаціонарі Стебницької міської лікарні, наразі, перебуває 57 осіб, із них в реанімації – 6 людей, 4 – недужих під’єднано до ШВЛ апарату. За останню добу померло 2 особи.

За твердженнями Володимира Чуби, із 6 осіб, котрі потрапили в реанімаційне відділення Стебницької лікарні, жоден хворий не був вакцинований.

Зважаючи на ріст захворюваності, особливо нову форму ковідної недуги «Омікрон», лікарі вчергове закликають мешканців Дрогобича та територіальної громади вакцинуватися. Особливо це стосується літніх людей та людей із певними супутніми захворюваннями.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту