Четверо дрогобичан, які вчетверте стали батьками, отримали Пакунок малюка з набором першочергово необхідних для немовляти речей. ФОТО

15 Травня 0:00

З 2017 року у Дрогобичі функціонує місцева програма «Пакунок малюка».

Таку ж Програму з 1 вересня 2018 року запроваджено й на загальнодержавному рівні.

У Дрогобичі спершу Пакунок малюка вручали батькам, у яких народилась друга, третя і більше дітей.

Після прийняття Урядом програми «Пакунок малюка» у відділі молодіжної політики, сім`ї та спорту ДМР, який ініціював цю програму на місцевому рівні, змінив правила вручення Пакунку малюка сім’ям з Дрогобича та Стебника. Тепер Пакунок малюка, за місцевою Програмою, вручають сім`ям, у яких народилася четверта і більше дітей, а також на свята Дня матері, Дня міста та у перший день нового року.

У середу, 15 травня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма привітав батьків, які вчетверте стали батьками, та вручив Пакунки малюка для новонароджених трьох дівчаток та одного хлопчика.

«Щиро радий, що у нашому місті народжується більше дівчаток, адже за народними повір`ями дівчатка народжуються до миру. А мир — це та необхідність, якої зараз так не вистачає нашій державі», — звернувся до присутніх Тарас Кучма.

Окрім цього, міський очільник поспілкувався з батьками щодо рівня якості надання медичних послуг у Дрогобицькому міському пологовому будинку. Жодних скарг від батьків не було.

Нагадаємо, за детальною інформацією щодо отримання Пакунку малюка можна звернутись у відділ молодіжної політики, сім`ї та спорту ДМР каб. №33 Дрогобицької Ратуші.

Прес-служба ДМР

До теми: З Днем народження у День матері дрогобичанку Марію та стебничанку Олександру привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма

Чат-бот Гаряча лінія