Чергова втрата в Дрогобицькій громаді: у бою з окупантами загинув Герой Тарас Андрейко
![Чергова втрата в Дрогобицькій громаді: у бою з окупантами загинув Герой Тарас Андрейко](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/Unique-Photo-Collage-Facebook-App-копія-копія-3-1.png)
Лави небесних військ поповнив дрогобичанин, Герой України Тарас Андрейко.
Народився захисник 23 жовтня 1994 року, мешкав у селі Лішня Дрогобицької громади. Навчався майбутній воїн у ВПУ №19 м.Дрогобича, здобув фах столяра-муляра.
Із початком повномасштабного вторгнення був мобілізований у лави ЗСУ. Виконував функції водія другого механізованого відділення, першого механізованого взводу, п’ятої механізованої роти, другого механізованого батальйону ВЧ – А 0222. Батальйон виконував бойові завдання на Донецькому напрямку.
Воїн загинув 30 вересня цього року від отриманих травм внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Красногорівка, Донецької області.
У Тараса залишились батько та старший брат.
Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Тараса Андрейка.
Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.
Інформацію щодо часу прибуття конвою з тілом загиблого захисника, проведення парастасу та чину похорону повідомимо додатково.