Міжнародний день людей похилого віку: Дрогобицький міський центр соціального обслуговування відзначив своїх підопічних

3 Жовтня 14:50

1 жовтня відзначили Міжнародний день осіб похилого віку.

Дрогобицький міський територіальний центр соціального обслуговування організував теплу зустріч для своїх підопічних. У Центральній міській бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола відбулась літературно-музична композиція «Мудрість років – найбільше багатство».

Захід розпочали з молитви та хвилини мовчання на знак вдячності Героям, які сьогодні відстоюють нашу незалежність.

Чудовий настрій присутнім дарували учасниці хору «Калинонька» та вокальний дует у складі Стефанії Гарбадин і Галини Копач, а також неперевершеної декламаторки Ніни Палієнко. Привітала старше покоління й обдарована молодь – учениці викладачки Дрогобицької музичної школи №2 Тетяни Топорович – Ангеліна Кожушаник і Софія Романишин, які виконали релігійні пісні.

Упродовж дійства словами вдячності було відзначено підопічних територіального центру за їхню творчість та вагомий внесок у спільну перемогу над окупантами. Серед них – Агафію Москалюк, яка зачитала привітальні поетичні рядки, та Зінаїду Лєбєдєву, яка протягом багатьох років в’яже для воїнів теплі речі.

На завершення заходу усі присутні схилили голови в молитві за Україну та спільно виконали духовний гімн «Боже великий, єдиний».

Окрім цього, напередодні Міжнародного дня осіб похилого віку завдяки фінансовій підтримці Дрогобицької міської ради спеціалісти терцентру сформували 350 пакунків та розвезли по домівках своїх підопічних. У пакунки увійшли: гречка, рис, вівсяні пластівці, олія, цукор, кавовий напій.

Додамо, цьогоріч згідно з новим церковним календарем 1 жовтня вшановували не лишень людей літнього віку, а й відзначали День захисників і захисниць України, річницю УПА, українського козацтва й Покрову Пресвятої Богородиці.

Перейти до вмісту