Чергова підтримка польської громади Дрогобича та вшанування пам’яті полеглих Героїв: у місто Котермака завітала делегація із Краківського водоканалу  

14:21 20 Березня 2024

20 березня із робочим візитом у Дрогобич завітала делегація з Краківського водоканалу у складі очільника підприємства Пйотра Зєнтари, його колег Павела Сендерека та Тадеуша Жаби. У місто Котермака польські колеги прибули із кількома важливими та благочинними місіями: відвідати колег із КП «Дрогобичводоканал», віддати шану полеглим Героям на нововідкритій Алеї пам’яті та підтримати продуктовими наборами родини польської громади Дрогобича. Така підтримка та допомога від польських колег є традиційною та щорічною напередодні Великодніх свят.

Почесну делегацію зустрів та прийняв очільник громади Тарас Кучма. Відтак спільно із керівником КП «Дрогобичводоканал» Романом Шагалою та керівником КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимиром Кондзьолкою за круглим столом відбулась змістовна бесіда про подальшу допомогу як водоканалу міста Котермака, так і всій громаді.

Тарас Кучма від імені громади міста подякував Пйотру Зєнтарі за систематичну підтримку, яка є особливо важливою в час повномасштабної війни. Адже саме Краків та місцевий водоканал з перших днів російського вторгнення активно підтримують громаду Дрогобича та місцевий водоканал.

Співпраця Краківського водоканалу з дрогобицьким підприємством розпочалася у 2017 році. Відтак партнерство між водоканалами двох міст переросло у тісні взаємовідносини між самими містами. Ми щиро захоплюємось успіхами Вашого підприємства та Вашого міста. Тому намагаємось перейняти корисний досвід у різних сферах: водопостачання, транспортних перевезення, туристичному бізнесі тощо. Вчимось з Вашим містом та дякуємо Вам за всебічну підтримку та допомогу. Адже з початком російської агресії перші слова підтримки та перші гуманітарні вантажі у Дрогобич скерував саме Краківський водоканал. Також Ви неодноразово відгукувались й на потреби ВПО, що мешкають у Дрогобичі та допомагали у підтримці українців, що мігрували через війну в Польщу. Постійну підтримку відчуває і Дрогобицький водоканал, оскільки краківські колеги систематично допомагають підприємству. Так, в Дрогобич було скеровано два автомобілі для довезення питної води мешканцям під час енергетичної кризи. Підтримку отримала і медична галузь міста. За що Вам щиро вдячні і сподіваємось на подальше розуміння і реалізацію спільних проєктів, – звернувся до почесних гостей Тарас Кучма.

В свою чергу Роман Шагала відзначив добру ініціативу Краківського водоканалу щодо онлайн навчання працівників Дрогобицького водоканалу. Навчання тривають уже місяць. Фахівці Краківського водоканалу спільно з науковцями Краківського політехнічного інституту презентують новітні розробки у галузі водопостачання та водовідведення, розкривають тему якісного обліку води та належного утримання комунікацій міста.

На зустріч також був запрошений речник Станиці Братства ОУН-УПА Тарас Метик, який виступає ініціатором благодійних виставок вишитих ікон Степана Бориславського, під час яких збирають кошти на ЗСУ. Нещодавно одна з таких виставок була експонована у греко-католицькому храмі Кракова. Тарас Метик подякував Пйотру Зєнтарі за сприяння в організації виставки та поїздки дрогобичан до Кракова.

На завершення зустрічі делегація з Кракова відвідала Алею пам’яті та вшанувала Героїв України, які віддали свої життя, захищаючи територіальну цілісність України. Квіти поклали до портрета працівника КП «Дрогобичводоканал» Романа Стасика, життя якого минулого року обірвала війна на Бахмутському напрямку.

Перейти до вмісту