Перший заступник міського голови Роман Бейзик провів черговий прийом громадян

13:34 20 Березня 2024

Сьогодні, 20 березня, відбувся черговий прийом громадян. Його провів перший заступник міського голови Роман Бейзик.

На прийом до посадовця записався мешканець Дрогобича з низкою питань, які стосуються житлово-комунальної сфери громади – ремонту та обслуговування доріг, стану тротуарів, нанесення дорожньої розмітки та встановлених в межах громади дорожніх знаків.

До прийому долучились представники відповідальних структурних підрозділів ради – директор Департаменту міського господарства Андрій Паутинка, директор КП «СМУ» Володимир Суда та представник управління правового забезпечення ради.

Мова йшла про дороги на вулицях Стрийській, Самбірській, Зварицькій, також дрогобичанина цікавило питання ремонту доріг, які сполучають Дрогобич з Самбором та Бориславом – на них, на жаль, міська рада не має жодного впливу, так як ці відрізки знаходяться на балансі області.

В процесі прийому, дрогобичанину пояснили, від яких факторів залежить можливість ремонту тих чи інших доріг, черговість їх виконання, процедури тендерних закупівель та прогнозований час їх проведення.

Зокрема – до асфальтування фрезерованих відрізків дороги на вулиці Стрийській зможуть приступити за сприятливих погодних умов. Щоб асфальтування було проведено якісно, середньодобова температура повітря має бути вищою 8 градусів за Цельсієм та без опадів.

До нанесення горизонтальної розмітки на дорогах Дрогобича та Стебника також зможуть приступити за сприятливих погодних умов та після проведення відповідних закупівель на майданчику Прозоро.

Нагадуємо, на особистий прийом до міського голови чи його заступників можна записатись у кабінеті №104 міської ради.

Ознайомитися з графіком прийомів можна за посиланням: http://surl.li/iufmp .

Перейти до вмісту