Через два тижні Тарас Кучма знову зустрінеться з мешканцями вулиці Спортивної. ФОТО

Середа, 10 Липень 2019

У вівторок, 9 липня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма під час чергового виїзного прийому громадян зустрівся з мешканцями вулиці Спортивної.

Попередньо дрогобичани звернулися до міського очільника щодо проведення ремонту дорожнього покриття, який цими днями вже завершується.

У ході розмови мешканці вулиці внесли свої корективи та пропозиції щодо покращення поточного ремонту вулиці, зокрема додаткове асфальтування дорожнього покриття на окремих відрізках. Міським головою одразу було надано відповідні доручення з усунення недоліків керівникам відповідних комунальних служб.

Тарас Кучма зазначив, що на разі на цій вулиці роблять поточний ремон, однак вже на наступні сезони докладатимуть усіх зусиль, що провести капітальний ремонт за бетонопластиковою технологією. Також, на прохання мешканців, КП «КМГ» проведе і підсипку дорожнього покриття у провулку Садовий. Скаржились мешканці також на графік руху маршруту №7.

Окрім цього, дрогобичани, які мешкають на вулиці Спортивній, скаржаться на постійний рух важковагового транспорту. За словами мешканців, рух важковагових автомобілів руйнує дорожнє покриття та приносить незручності. Тут сторони зокрема розглянули можливість встановлення обмежувальних дорожніх знаків, однак це потребує залучення поліції та затверждення рішення на засіданні виконавчого комітету.

Тому, за підсумками зустрічі, сторони домовились, що через два тижні відбудеться повторна зустріч міського голови з менканцями вулиці Спортивної, під час якого буде перевірено виконання дорожніх робіт та буде надано конкретні пропозиції щоро упорядкування руху важковагового транспорту на цій вулиці.

Прес-служба ДМР