Через декілька хвилин розпочнеться пряма трансляція круглого столу «Просторовий розвиток Дрогобича: нові ДБНи у «Відкритому місті»»
![Через декілька хвилин розпочнеться пряма трансляція круглого столу «Просторовий розвиток Дрогобича: нові ДБНи у «Відкритому місті»»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/trans.jpg)
Через декілька хвилин розпочнеться пряма трансляція круглого столу «Просторовий розвиток Дрогобича: нові ДБНи у «Відкритому місті»». Пряма трансляція відбудеться на сайті, YouTube-каналі та Facebook-сторінці «Твого міста» та на офіційній сторінці Дрогобицької міської ради у соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/DrogRada/