АНОНС. 14 грудня у Дрогобичі відбудеться круглий стіл «Просторовий розвиток Дрогобича: нові ДБНи у «Відкритому місті»»

13 Грудня 0:00

Фото з мережі Інтернет

У п’ятницю, 14 грудня, Дрогобицька міська рада та незалежна дискусійна платформа «Твоє місто» (Львів) організовують круглий стіл «Просторовий розвиток Дрогобича: нові ДБНи у «Відкритому місті»». Захід відбудеться у Франковій світлиці Народного дому ім. І. Франка (вул. І. Франка, 20). Початок заходу об 11:00.

На захід запрошені представники органів місцевого самоврядування міст Дрогобича, Стебника, Борислава та Трускавця, посадовці держустанов, проектні організації, представники бізнесу, зокрема забудовники, громадські організації та преса.

Круглий стіл має на меті ознайомити громади міст Дрогобича, Стебника, Борислава та Трускавця із новими будівельними нормами та сформулювати пропозиції до змін генерального плану Дрогобича у 2019 році з урахуванням позицій зацікавлених сторін.

Зазначимо, «Круглий стіл» відбуватиметься в режимі прямої трансляції на сайтіYouTube-каналі та Facebook-сторінці «Твого міста, а також дублюватиметься на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради. Початок об 11:00.

Деталі щодо участі у заході за телефоном: 098 127 64 97 (Зеновій).

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

10:45 – 11:00 Реєстрація учасників (Ранкова кава та сандвічі)
11:00 – 11:25 Керівник комунальної установи “Інститут міста Дрогобич” Володимир Кондзьолка: “Нова стратегія сталого розвитку Дрогобича”
11:25 – 11:40 керівник відділу містобудування та архітектури Дрогобицької міськради Ігор Петранич: “Як нові ДБН вплинуть на розбудову міста”
11:40 – 11:50 Керівник комунального підприємства “Управління капітального будівництва” Василь Бохонок: “Проблемні питання будівництва у місті в розрізі використання бюджетних коштів”
11:50 – 12:20 Дискусія, модерована Тарасом Яценком, засновником  та керівником платформи “Твоє місто”
12:20 – 12:45 Відповіді на запитання присутніх журналістів
12:45 – 13:15 Кава та неформальне спілкування

Цей захід відбудеться завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, які будуть висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» — п’ятирічна ініціатива USAID, яка має на меті допомогти Україні у зменшенні рівня корупції та підвищенні підзвітності та прозорості управління. Проект спрямований на розширення повноважень ключових урядових інституцій у боротьбі з корупцією, побудові громадської підтримки та участі в антикорупційних зусиллях та зменшенні толерантності громадян до корупції.

Чат-бот Гаряча лінія