Бюджет, безпека та розвиток громади: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

13:43 10 Листопада 2022

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Члени виконкому розглянули низку рішень, що стосуються освіти, медицини, безпеки, соціальної сфери та комунального господарства.

Виконавчий комітет заслухав питання виконання бюджету Дрогобицької громади та проект бюджету на 2023 рік. Так як держава обмежує фінансування низки галузей, зокрема зменшує видатки на освіту, бюджет Дрогобицької громади доводиться збалансовувати таким чином, щоб важливі галузі життєдіяльності громади не залишились без підтримки.

Що стосується порядку денного, члени виконкому розглянули та підтримали надання грошової допомоги на поховання, внесли зміни в штатний розпис Культурно-освітнього центру імені Івана Франка, затвердили прейскурант цін на платні медичні послуги та пільгову вартість відвідування плавального басейну в ДЮСШ імені Боберського для дітей пільгових категорій.

Рішенням виконавчого комітету було затверджено програму обслуговування камер відеоспостереження. Станом на сьогоднішній день у Дрогобицькій громаді є 60 відеокамер, які перебувають в комунальній власності. Більшість із них перебувають на балансі КП «Екран сервіс», однак частина знаходиться на балансі КП «Муніципальна варта».

Відповідно до прийнятого рішення, всі комунальні відеокамери буде передано на баланс КП «Екран Сервіс», а програма включатиме видатки на обслуговування техніки та трафіку передачі даних.

Окрім цього члени виконкому підтримали рішення про встановлення дорожніх знаків у Дрогобичі, у зв’язку з облаштуванням додаткових пішохідних переходів на вулиці Івана Франка та вулиці Володимира Великого.

Біля КП «Лазня» дали дозвіл на облаштування парковки для автомобільного транспорту, що дозволить привести в порядок прилеглу територію та вирішити питання з хаотичним паркуванням автомобілів.

Також рішенням виконавчого комітету було внесено зміни до схеми маршруту громадського транспорту у Стебнику, затверджено єдиний порядок розміщення зовнішньої реклами для всіх населених пунктів Дрогобицької громади та заборону на розміщення штендерної реклами, – так званих «спотикачів».

Окрім цього виконавчий комітет розглянув низку питань з архітектури та містобудування та затвердив дозвіл на розміщення льодової ковзанки у парку Культури та відпочинку.

Перейти до вмісту