Батальйон небесних Героїв поповнив ще один захисник: на війні загинув стебничанин Андрій Ткач

10:47 14 Лютого 2023

На передових позиціях ворожа куля обірвала життя ще одного українського захисника – 36-річного уродженця Стебника Андрій Ткача.

Захисник народився 26 серпня 1987 року у Стебнику, тут і проживав.

Навчався у Стебницькій гімназії №6 імені Героїв АТО. З 2010 року по 2018 рр. працював вчителем у цьому навчальному закладі. У 2015 році пішов добровольцем в АТО. На фронт потрапив з початком війни, був мобілізований.

Андрій Ткач був стрільцем ІІ стрілецького батальйону, військової частини А- 09998.

Загинув воїн під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Нью-Йорк, Донецької області, отримав поранення несумісні із життям.
У загиблого Героя залишились тато, сестра та син.

Зустріч траурного кортежу відбудеться у середу, 15 лютого. Домовина із тілом захисника прибуде о 12:00 на Перехрестя Героїв, що при в’їзді у Дрогобич. Відтак, приблизно, о 12:30 год. у Стебнику на Майдані Тараса Шевченка відбудеться громадська панахида. О 13:30 год – у храмі Введення Пресвятої Богородиці, що в мікрорайоні Колпець, проведуть чин похорону.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, депутатський корпус, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич, висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Андрія Ткача.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту