Асоціація індустрії гостинності України демонструватиме Дрогобич туристам

Нещодавно у Києві команда Асоціації індустрії гостинності України запрезентувала новий, найбільший в країні, туристичний інтернет-портал ZRUCHNO.TRAVEL.

Асоціація індустрії гостинності України — це громадська спілка, діяльність якої спрямована на розвиток територій та створення платформи для стабільної діяльності регіонів у сфері розвитку туризму.

Туристичний інтернет-портал ZRUCHNO.TRAVEL об’єднує найбільшу базу туристичних ресурсів, напрямків та місць, рекомендації, рейтинги, а також фото та відео контент з тих куточків країни, куди кожен з нас може потрапити.

У ході презентації проекту представники туристичного активу різних регіонів країни розповіли про туристичні можливості своїх областей. Туристичні пропозиції Львівської області презентувала Наталя Табака, яка у своїй презентації відзначила Дрогобич як друге за значимістю місто у Львівській області за туристичними надбаннями та привабливістю.

Серед гостей заходу відомих мандрівників, представників турбізнесу та держави, журналістів, блогерів, видатних спортсменів був і керівник Туристично-інформаційного центу Дрогобича Ігор Чава.

Як зазначив Ігор Чава, представники турбізнесу в Україні зазначили, що плануючи тури по Львівській області включатимуть до них і Дрогобич.

Залучити мандрівників, об’єднати представників інфраструктури, запропонувати нові можливості для бізнесу, подбати про об’єкти спадщини та нарешті всерйоз почати відбудову екосистеми, в якій український туризм розвиватиметься на користь країни та її громадян, – основні завдання ZRUCHNO.TRAVEL.

Для Дрогобича збільшення кількості туристів — це залучення додаткових коштів на підтримку малого та середнього бізнесу, а також збільшення надходжень до міського бюджету.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні