АНОНС. Просторовий розвиток Дрогобича та нові Державні будівельні норми у «Відкритому місті» обговорюємо у форматі круглого столу 14 грудня

7 Грудня 0:00

Часто ми говоримо про створення якісного громадського простору міста, доступну інфраструктуру, безбар’єрне середовище.

Цієї осені вступили в дію нові Державні будівельні норми (ДБНи), які мають суттєво змінити підходи до організації міського простору, зокрема у будівництві, плануванні територій, реконструкцій вулиць тощо.

Для обговорення впровадження цієї реформи, а в подальшому — корегування Генерального плану міста Дрогобича, Дрогобицька міська рада та незалежна дискусійна платформа «Твоє місто» (Львів) організовують круглий стіл «Просторовий розвиток Дрогобича: нові ДБНи у «Відкритому місті»», який відбудеться 14 грудня.

Фото з мережі Інтернет

На захід запрошені представники органів місцевого самоврядування міст Дрогобича, Стебника, Борислава та Трускавця, посадовці держустанов, проектні організації, представники бізнесу, зокрема забудовники, громадські організації та преса.

Круглий стіл має на меті ознайомити громади міст Дрогобича, Стебника, Борислава та Трускавця із новими будівельними нормами та сформулювати пропозиції до змін генерального плану Дрогобича у 2019 році з урахуванням позицій зацікавлених сторін.

Захід відбудеться у приміщенні Франкової світлиці Народного дому імені Івана Франка (вул. І. Франка, 20).

Початок заходу об 11:00.

Охочих взяти участь у Круглому столі запрошуємо зареєструватись до 12 грудня 2018 року, надіславши контактні дані (Ім’я, Прізвище, номер телефону, представництво організації чи об’єднання) на електронну скриньку press_drog_rada@ukr.net (з позначкою «Реєстрація»). Деталі за телефоном 098 127 64 97 (Зеновій).

Цей захід відбудеться завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, які будуть висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» — п’ятирічна ініціатива USAID, яка має на меті допомогти Україні у зменшенні рівня корупції та підвищенні підзвітності та прозорості управління. Проект спрямований на розширення повноважень ключових урядових інституцій у боротьбі з корупцією, побудові громадської підтримки та участі в антикорупційних зусиллях та зменшенні толерантності громадян до корупції.

Чат-бот Гаряча лінія