Анонс круглого столу «Відкриті дані: Стан та перспектива сфери освіти в контексті формування стратегії м. Дрогобича на 2020-2027 рр.»

7 Лютого 0:00

Фото з мережі Інтернет

У вівторок, 12 лютого, Дрогобицька міська рада організовує круглий стіл «Відкриті дані: Стан та перспектива сфери освіти в контексті формування стратегії м. Дрогобича на 2020-2027 рр.». Захід відбудеться у кабінеті №31 Дрогобицької міської ратуші (пл. Ринок,1). Початок заходу об 11:00.

На захід запрошені представники органів місцевого самоврядування міста Дрогобич, директори шкіл, представники депутатського корпусу та виконавчого комітету міськради, представники батьківських колективів шкіл.

Мета Круглого столу: Ознайомити громаду міста Дрогобича зі станом та перспективою освіти міста Дрогобича в контексті формування стратегії розвитку міста.

Наголошуємо, «Круглий стіл» відбуватиметься в режимі прямої трансляції на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради та на офіційній сторінці міської ради у мережі Фейсбук.

Переглянути пряму трансляцію можна за посиланням: Інтернет-портал ДМР: https://drohobych-rada.gov.ua/zal-zasidan-kab-31-svitlytsya-nazhyvo/ Сторінка у соцмережі Фейсбук: https://www.facebook.com/DrogRada/

Модератор заходу Ігор Солдатенко.

Спікери та запрошені: Тарас Кучма — міський голова Дрогобича; Василь Качмар — заступник міського голови Дрогобича; Володимир Кондзьолка — керівник КУ «Інститут міста Дрогобича»; Петро Сушко — начальник відділу освіти ВО ДМР; Олег Дацюк — депутат міської ради, голова постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення ДМР; Роман Курчик — депутат міської ради, голова постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій; Роман Шагала — депутат міської ради; Ольга Заяць — директор педагогічного ліцею; Наталія Ластов’як — директор загальноосвітньої школи І-III ступенів №3; Михайло Шеремета — депутат міської ради, директор загальноосвітньої школи І-II ступенів №9; Роман Броницький — депутат міської ради, директор загальноосвітньої школи І-III ступенів №18.

Деталі щодо участі у заході за телефоном: 098 127 64 97 (Зеновій).

Увага! Можливі зміни у списку спікерів та запрошених.

Цей захід відбудеться завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, які будуть висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» — п’ятирічна ініціатива USAID, яка має на меті допомогти Україні у зменшенні рівня корупції та підвищенні підзвітності та прозорості управління. Проект спрямований на розширення повноважень ключових урядових інституцій у боротьбі з корупцією, побудові громадської підтримки та участі в антикорупційних зусиллях та зменшенні толерантності громадян до корупції.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія