АНОНС. Дрогобичан запрошують на громадські слухання щодо розміщення рекламних вивісок у Дрогобичі

Зовнішній вигляд міського простору впливає на містян, на стосунки між ними, а також на туристів. Одним із елементів, які найбільше прикрашають чи спотворюють вигляд нашого міста є рекламні вивіски. Непрофесійно виконані, вони просто засмічують фасади міських будинків та дисонують з давньою архітектурою в середмісті та навпаки вивіски, зроблені зі смаком, слугують прикрасою фасаду будівлі та приваблюють відвідувачів, як світло метеликів.

Гарні фасади будинків у місті творять якісний міський простір. Якісний міський простір – це те, що стимулює мешканців міста більше виходити на вулиці та гуляти, а туристів – приїжджати. Чим більше людей на вулицях, тим безпечніше місто. Чим більше людей прогулюється вулицями – тим більше покупок здійснюється ними у крамницях, що знаходяться на шляху.

Отже, вивіски напряму впливають як на якість міського простору так і на розвиток міської економіки.

У вівторок, 19 березня, о 17:30 у сесійній залі Дрогобицької Ратуші відбудуться громадські слухання з приводу впорядкування рекламних вивісок у м. Дрогобичі. Запрошуємо дрогобичан взяти активну участь!

Проект положення про вивіски у Дрогобичі: https://www.dropbox.com/s/5zkes5cmwrdhhsk/polozhennya-Vyvisky-m-Drogobych.doc?dl=0

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні