АНОНС. 23 квітня у Дрогобичі відбудеться презентація книги Мирослава Мариновича про митрополита Андрея Шептицького

Понеділок, 22 Квітень 2019

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Видавництво Старого Лева запрошують на презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип 'позитивної суми'» у Дрогобичі. У межах презентації автор, відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Український католицький університет Мирослав Маринович представить свою роботу, а також відбудеться обговорення книги зі спеціально запрошеними гостями: – Ліліана Гентош, дослідниця життя та діяльності Шептицького, наукова працівниця Інституту історичних досліджень ЛНУ ім. Франка – Андрій Юркевич , український театральний режисер, актор, письменник, журналіст, громадський діяч (модератор).

Книга містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

*Книгу видано за підтримки випускників #LvBS: магістерської програми Key Executive MBA, магістерської програми з інновацій та підприємництва, а також магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.

Участь у події безкоштовна за умови реєстрації: https://lvbs.top/028

Коли: 23 квітня 2019 року, 16:00 Де: головний корпус Державного дрогобицького педагогічного університету ім. Івана Франка (актова зала)