«Алея родин»: Центр соціальних служб спільно із сім’ями, якими опікується, проведе висадку буку лісового

8:14 17 Травня 2023

«Алея родин» — під такою назвою зовсім скоро у Дрогобичі, в Студентському парку висадять молоді дерева буку лісового.

Дрогобицький міський центр соціальних служб за підтримки «Психічного здоров’я для України», ГО «Турбота в дії» та Швейцарської фундації ініціює екологічну акцію в межах проекту «Біля сім’ї». Усі витрати для саджанців взяли на себе благодійники.

Так, 13 сімей, які виховують дітей з інвалідністю та якими опікується Центр у ці дні спільно висадять родинні дерева. Допомагатимуть їм у цій справі фахівці із Дільниці зеленого господарства. А представники Дитячого парламенту Дрогобича подарують позитивні емоції малечі.

Як розповіли фахівці Центру, проект спрямований на надання соціальних та психологічних послуг для сімей, які виховують дітей з інвалідністю та які знаходяться у складних життєвих обставинах. Унікальність цього проекту полягає в тому, що тут пропонуються інструменти, які допомагають людині відкрити у собі і своїх дітях нові можливості, зблизитись, пізнати один одного краще та з користю проводити час.

Великим досягненням проекту «Біля сім’ї» стало й те, що за невеликий період часу вдалось повернути із закладів інституційного виховання кількох дітей назад у  рідні сім’ї. Маючи постійний супровід фахівців вони легко та комфортно адаптовуються у соціум, а їх батьки заново вчаться ролі батьківства.

Сім’ям проекту «Біля сім’ї» надається постійна кваліфікована психологічна, матеріальна допомога, працевлаштування дорослих осіб. Для дітей регулярно проводять майстер-класи, розважальні, мистецькі, навчальні та реінтеграційні заходи.

Всебічна підтримка вразливих верств населення, а зараз у часі війни, — це не лише благородна місія, а виклик і потреба сьогодення, це конкретні завдання і їх вирішення тут і тепер, зокрема у нашій громаді. Проект «Біля сім’ї» — це спільнота надії, розуміння і підтримки. Адже кожен має право на щастя, любов і родинне тепло, — прокоментували у Дрогобицькому міському центрі соціальних служб.

Перейти до вмісту