Привітали медичних сестер та подякували за працю: у Дрогобичі відзначили кращих медичних працівників з нагоди професійного свята

16:57 16 Травня 2023

Щороку 12 травня світова спільнота відзначає Міжнародний день медсестри. Це свято було встановлено на честь британської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл, яка допомагала пораненим солдатам у Кримській війні.

Походження свята є як ніколи цьогоріч символічним для України – зараз, під час війни, українські медсестри виконують надважливу місію, рятують життя військових у зоні бойових дій та забезпечують гідний рівень медицини в тилу. Чимало медиків та медичних сестер з часу повномасштабного вторгнення полягло на полі бою – сумна статистика оновлюється щодня.

У Дрогобичі керівництво міста подякувало та вшанувало медичних сестер з нагоди їхнього професійного свята. Так, 16 травня, у конференц залі КНП «Дрогобицька міська поліклініка» відбувся захід приурочений Дню медичної сестри. На захід були запрошені медичні сестри лікарняних установ Дрогобича, Стебника та територіальної громади.

Захід розпочали із Гімну України та віддали шану нашим захисникам хвилиною мовчання. Відтак до присутніх із словаим вдячності та вітань звернувся міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Очільник громади побажав медичним сестрам професійного росту, родинного затишку та гідної винагороди за їхню сумлінну працю.

У ці дні ми відзначили кілька важливих свят – День матері та День сім’ї. Cім’ї є не тільки біологічні, але й сім’ями є цілі колективи. Ваш один із таких.  Тож щиро вітаю Вас з днем медичної сестри. Ваша праця надважлива – ви рятуєте найцінніше, що є в кожної людини – її здоров’я та життя. Ваша спільна праця у парі з медиками – хірургами, травматологами, гінекологами, анастазіологами чи лікарями швидких – неоціненна, ви права рука будь-якого лікаря, його очі та другі руки. Тому щиро бажаю вам не тільки професійного росту, але й впевненості у завтрашньому дні. І найголовніше – перемоги і мирного неба над нашою Україною, – побажав усім присутнім Тарас Кучма.

Відтак Тарас Кучма вручив подяки медичним сестрам –  Маріанні Максимовій, сестрі медичній-анастезистці відділення інтервенційної кардіології КНП «Дрогобицька міська лікарня№1» та Любов Петришин, старшій сестрі медичній відділення загальної практики сімейної медицини КНП «Дрогобицька міська поліклініка».

Окрім цього подяки та грамоти медичним сестрам різних медустанов міста вручив і керівник відділу охорони здоров’я Дрогобича Володимир Чуба.

Дякую усім медичним сестрам за нелегку працю. Ви гідно тримаєте непрості виклики долі та часу – ковід, карантини, а від лютого минулого року і  військове вторгнення. Усюди потрібні ваші руки, вміння та знання. І ви ними щедро ділитесь та рятуєте людські життя. Тож щиро бажаю вам наснаги до праці, сімейного щастя та віри у нашу перемогу, – наголосив Володимир Чуба.

Доповненням до усіх слів вітань стали патріотичні виступи членів профспілки поліклінічного відділення, а також дитяча творчість.

Перейти до вмісту