92 роки з якісною питною водою: вітання колективу КП «Дрогобичводоканал»

10 Травня 11:41

10 травня колектив КП «Дрогобичводоканал» відзначає 92 роки з дня заснування підприємства.

В умовах сьогодення цілодобове постачання є вкрай важливим. Попри всі виклики – пандемії COVID-19, війни росії проти України, енергетичну кризу, економічні проблеми, підприємство працює в режимі 24/7. Завдяки згуртованості колективу та ефективним управлінським рішенням керівника Романа Шагали, підтримки депутатського корпусу та виконавчого комітету, керівництва міста, вдається щоденно оперативно вирішувати поточні проблеми, впроваджувати стратегію з розвитку підприємства.

Важливою для комунального підприємства, а також для міста є співпраця з Краківським водоканалом. Так вдається не лише переймати практичні європейські стандарти та підходи в роботі підприємства, але й отримувати допомогу. Зокрема з перших днів повномасштабної війни керівництво Краківського водоканалу надало чимало гуманітарної допомоги, а також дві водовозки.

З нагоди дня заснування водоканалу міський голова Тарас Кучма висловлює слова вдячності кожному працівнику та керівництву підприємства за те, що незважаючи на будь які ситуації, у день і в ночі, під пекучим сонцем чи у негоду, кожен на своєму місці виконує обов’язки, проводить ремонтні роботи, модернізують мережі водопостачання та водовідведення, долучаються до облаштування «Вуличного музею», промоції історії міста, навчання дітей і роблять все для того, щоб мешканці міста та громади отримували цілодобово якісну воду.

До слова, сьогодні у післяобідню пору відбудеться зустріч міського голови з колективом та керівництвом водоканалу під час якої Тарас Кучма вручить подяки працівникам.

Перейти до вмісту