667,8 тис. грн перераховано для 891 мешканця Дрогобицької територіальної громади у лютому 2023 року.

22 Лютого 12:45

У місті працюють декілька комплексних програм соціального спрямування, серед яких – програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями.

У лютому 2023р. в межах програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями 383,0 тис. грн виплачено 473 осіб, що відносяться до таких категорій громадян:

  • особи з інвалідністю I групи (лежачі);
  • особи з інвалідністю I групи по зору;
  • сім’ї, в яких зареєстровано двоє і більше непрацюючих осіб з інвалідністю, серед яких є особи з інвалідністю I або II групи або діти з інвалідністю;
  • одинокі непрацюючі особи з інвалідністю I-II груп;
  • особи, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Міська комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями передбачає виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг. У лютому 2023р. з бюджету територіальної громади виділено 45 тис. грн для покриття пільг. Також у межах Дрогобицької громади працює програма соціального захисту репресованих осіб, воїнів УПА і членів їхніх сімей, на виконання якої призначається щомісячна доплата до пенсії учасникам національно-визвольних змагань, членам Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА, а також адресні допомоги політичним в’язням та особам, які реабілітовані як жертви репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років. Назагал сума виплати у лютому 2023р. складає 32,0 тис. грн.

Незважаючи на постійну увагу міської влади до малозахищених верств населення, багато людей звертається до міського голови за фінансовою допомогою. Рішення про призначення допомоги ухвалюється на засіданнях постійно діючої міської комісії, до компетенції якої входить розгляд таких заяв. У продовж лютого 2023 року подано 262 звернення. Виплата даної адресної допомоги нараховує 179,8 тис. грн.

Особлива увага приділяється Захисникам та Захисницям України, учасникам антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), членам родин загиблих та родин Героїв Небесної Сотні. У межах міської програми призначено та виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 18,0 тис. грн.

Перейти до вмісту