ДНЗ №21 «Сонечко» долучився до благодійного ярмарку до Дня захисту тварин

13:12 7 Жовтня 2019

Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя!

У всьому світі створено громадські організації борців за права тварин. Вони проводять акції, спрямовані на захист тварин від знущань та жорстокого ставлення.

25 червня, у світі відзначають Міжнародний день з собаками на роботі.

1 березня – Міжнародний день кота.

16 серпня – Міжнародний день безпритульних тварин

4 – 6 жовтня , відзначається Всесвітній день тварин. Зародилося це свято в 1931 році у Флоренції, на міжнародному конгресі прихильників руху захисту прав тварин.

Вважається, що саме ця дата була обрана не випадково: 4 жовтня відзначається день пам’яті католицького святого Франциска Ассізького, який є покровителем тварин. За багатьма легендами, святий міг спілкуватися з тваринним світом.

ДНЗ №21 «Сонечко» взяв участь в міській благодійній ярмарці до Дня захисту тварин та концертній програмі художніх колективів, які організували керівництво Народного дому м.Стебника та ДМГО «Товариство захисту тварин». В рамках освітнього проекту «Біоетика», працівники садочку та батьки з вихованцями провели акцію «Допоможи Мурчику і Гавчику», з метою формування у дітей гуманного ставлення до тварин. Всі зібрані смаколики: корм, крупи, м’ясні делікатеси, молочко, плетенки, мисочки, медикаменти, теплий одяг передали організатору акції – президенту ДМГО “Товариство захисту тварин”, Петрицин Наталії.

Перейти до вмісту