5 жовтня відбудеться засідання комісії з питань дерусифікації та перейменування вулиць

4 Жовтня 9:24

У середу, 5 жовтня, у світлиці Дрогобицької міської ради відбудеться чергове засідання комісії з питань проведення заходів дерусифікації та перейменування і присвоєння назв вулицям, провулкам, паркам, скверам у межах Дрогобицької міської територіальної громади.

Раніше комісією було визначено перелік вулиць, які потребують першочергового перейменування. Згодом з використанням інструментів електронної демократії, було проведено відкриті консультації з мешканцями громади щодо перейменування вулиць, які досі носять імена осіб російського походження та назви часів радянської комуністичної епохи.

Окрім цього на адресу міської ради надійшли звернення з пропозиціями від мешканців громади та громадських організацій. Мешканці низки сіл висловили прохання не перейменовувати їхні вулиці, так як мають побоювання що це спричинить додаткові фінансові витрати.

5 жовтня, о 10:00, у світлиці Дрогобицької міської ради відбудеться чергове засідання комісії, в ході якого буде отримано роз’яснення від ЦНАП, розглянуто звернення мешканців та затверджено вулиці, перейменування яких розгляне найближча сесія міської ради.

До участі запрошуються члени комісії, представники громадських організацій міста, які надсилали звернення і пропозиції та небайдужі мешканці громади.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту