«Верховина» дала благодійний концерт: неповторну українську творчість презентували в Народному Домі імені Івана Франка

16:36 3 Жовтня 2022

Заслужений Прикарпатський Ансамбль пісні і танцю України «Верховина» продовжує демонструвати неповторну творчість українського народу.

В суботу, 1 жовтня, у Народному Домі імені Івана Франка відбувся благодійний концерт ансамблю «Верховина», в рамках реалізації проєкту «Вуличний лекторій».

В залі Народного Дому зібралось чимало глядачів, більшість з яких – внутрішньо переміщені особи, які проживають на базі Дрогобицької громади.

Колектив ансамблю «Верховина» продемонстрував автентичну вокальну та танцювальну творчість українського народу.

Проєкт реалізується КУ «Інститут міста Дрогобича» за підтримки фонду Razom for Ukraine (Нью Джерсі, США).

В ході реалізації проекту було придбано звукове та світлове сценічне обладнання, для організації та проведення заходів для ВПО.

Апаратуру передали на баланс КП Заслужений Прикарпатський Ансамбль пісні і танцю України «Верховина».

Нагадаємо, станом на сьогоднішній день на базі Дрогобицької громади проживає понад 11 тисяч вимушено переміщених осіб. В ході реалізації проекту «Вуличний лекторій», для ВПО проводили психологічні тренінги про важливі навички в періоди стресу.

Також організовували заняття з йоги, творчі майстер-класи, вистави, концерти та перегляд фільмів – різноманітні заходи, які покликані спростити адаптацію людей в громаді та допомогти їм подолати наслідки пережитого стресу.

Перейти до вмісту