100-річчя Соборності України: 22 січня у Дрогобичі відбудуться урочистості та концерт Національної капели бандуристів України імені Григорія Майбороди

18 Січня 0:00

22 січня в Україні відзначають День Соборності України, основою якого стало підписання Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Цей історичний національно-воз’єднавчий документ був підписаний та проголошений саме 22 січня 1919 року у місті Києві.

У цей день український народ, який століттями був поділений та перебував у неволі, визволився і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській Соборній державі — Наддніпрянська Україна вийшла з Російської, а Західна Україна і Буковина — з Австро-Угорської імперій.

У Дрогобичі урочистості з нагоди відзначення 100-річчя Соборності України відбудуться у вівторок, 22 січня, у сесійній залі Дрогобицької Ратуші. Початок урочистостей о 12:00.

Опісля, о 15:00 у Районному Народному домі відбудеться концертна програма Національної капели бандуристів України імені Григорія Майбороди.

Запрошуємо дрогобичан взяти участь в урочистостях з нагоди 100-річчя Соборності України.

Також закликаємо дрогобичан вивісити державні прапори на подвір’ях, адмінбудівлях, житлових будинках, зокрема на балконах та у вікнах.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія