У сквері на вулиці Пилипа Орлика проведуть благоустрій та встановлять дитячий майданчик. Проект обговорять з мешканцями

5 Травня 14:05

Відбулась зустріч міського голови Тараса Кучми з ініціативною групою мешканців житлового будинку №1, що на вулиці Пилипа Орлика та представниками бізнесу, з метою обговорення бачення розвитку території та благоустрою біля скверу Небесної Сотні.

Мешканці наголошували на важливості реалізації проекту, який включає в себе облаштування благоустрою скверу та розміщення на території дитячого майданчика та дитячого кафе. Адже саме такий проект планували втілити на цій території ще кілька років тому.

На жаль, обіцянки місцевих підприємців в частині облаштування на території дитячого майданчика виконані не були. Відтак проект облаштування скверу так і не був втілений.

Сьогодні ж до обговорення його реалізації повернулись знову. Адже один з підприємців взяв на себе зобов’язання облаштувати дитячий майданчик та провести благоустрій на території скверу.

Під час спілкування з мешканцями прилеглого будинку, головою ОСББ та представниками місцевого бізнесу вдалось напрацювати план дій з реалізації проекту. Проект планують обговорити з мешканцями ОСББ під час зустрічі, яку планують провести вже наступного тижня.

Позиція керівництва громади чітка та однозначна – згідно з проектом, дитячий майданчик облаштують поруч з територією скверу.

Також при зустрічі обговорять й ситуацію з підприємцями та малими архітектурними формами, розташованими на території, що примикає до скверу. Говоритимуть про благоустрій, облаштування громадської вбиральні, зеленої зони та дотримання архітектурних норм.

Нагадаємо, нещодавно мешканці будинку №1 по вул. Пилипа Орлика та сусідніх будинків звернулись до міського голови та депутатського корпусу Дрогобицької міської ради з проханням втрутитись в ситуацію з встановленням нового кіоску, поряд зі сквером Героїв Небесної Сотні та посприяти облаштуванню дитячого майданчика, який планували розмістити поруч з територією скверу.

Відповідне звернення було оприлюднене на ІІ пленарному засіданні сесії Дрогобицької міської ради.

Перейти до вмісту