Екскурсії міста

  • Дрогобич славиться вишуканою архітектурою та різноманітністю стилів. Пропонуємо відвідати одну із найпоказовіших будівель – Дрогобицьку ратушу. У самому серці міста ваш погляд надовго захопить ошатна і велична споруда. Зійшовши на вежу ратуші, ви матимете унікальну насолоду від споглядання міста з висоти пташиного польоту. Саме тут, на вежі ратуші, що велично височіє над буденним вирування міста, палітра ваших вражень про Дрогобич сповниться святковою яскравістю.
  • Оглядова екскурсія по Дрогобичу особливо цікава тим, що зближує вас з містом загалом та окремо охоплює пізнання унікальних місць, куди за свіжими враженнями неодмінно заманеться приїхати знову. Ми пропонуємо вам прогулятися спокійними та затишними вуличками міста, споглянути його красу та помилуватися архітектурними принадами. Старовинні храми, величні вілли, найвидатніші пам’ятки та споруди – все це глибоко вражає і сповнює захопленням ваші відвідини Дрогобича – міста із феєричною аурою та неповторним автентичним духом.
  • Дрогобич – місто юності Івана Франка. Ця екскурсія для людей, які є істинними поціновувачами творчості світового генія, вихідця з Дрогобиччини. Захоплива прогулянка з пізнавальним змістом дасть можливість вам відвідати місця не лише пов’язані із життєписом Івана Франка. Під час екскурсійного маршруту перед вами відкриються паралелі, які Каменяр переніс з дійсності Дрогобича у свою творчу спадщину.
  • Дрогобич дивує, зачаровує і наснажує. Саме це місто надихало Бруно Шульца на створення всесвітньо відомих шедеврів. Тому тільки у Дрогобичі ви зможете почерпнути вартісні знання про цю велику особистість: побувати у родинному будинку Бруно Шульца, відвідати ратушу, «вулицю крокодилів», віллу Б’янки та інші будівлі, де жив, навчався, творив письменник та художник зі світовим іменем. Тож гостинно просимо завітати до Республіки мрій Бруно Шульца!
  • Дрогобич – місто, у якому особливо витончено сучасність переплелася з історією. Тут відчуття стрімкого лету часу розвіюється від неперевершеної естетичної насолоди, отриманої від мандрівки містом. Коли не вірите, що технологічний процес іноді може поступатися багатовіковим традиціям – відвідайте Дрогобицький солеварний завод, що безперервно працює з XIII ст. та є одним з найстаріших підприємств такого штибу у Східній Європі.

Забронювати екскурсію можна за тел: +38 (097) 78 66 009 або через e-mail: [email protected]
Веб-сайт Туристично-інформаційного центру: drogtravel.com

Аудіо екскурсії

Церква Воздвиження Чесного Хреста / Церква Юра / Церква Св. Трійці / Ратуша /Костел

Перейти до вмісту