Проїзд відкрито: Вулицю Ірини Вільде відкрили після капітального ремонту

31 Липня 16:19

На ще одну капітально відремонтовану вулицю у Дрогобичі стало більше.

З 15 липня вулицю Ірини Вільде закрили на капітальний ремонт, перекривши для руху транспорту.
У четвер, 30 липня, відбулось вже урочисте відкриття капітально відремонтованої вулиці Ірини Вільде.

Завдяки співпраці громади та місцевого самоврядування, відновили майже одну тисячу сімсот квадратних метрів дорожнього покриття.

Попередньо, мешканці вулиці спільно з депутатом по округу Юрієм Миляном звернулися до міського голови Дрогобича Тараса Кучми з пропозицією відремонтувати вулицю на умовах співфінансування. Так, як і було домовлено між обома сторонами, на ремонт вулиці Ірини Вільде залучили 70% коштів з місцевого бюджету, а 30% — співфінансування від підприємців, які в цьому мікрорайоні провадять свою діяльність.

Вартість робіт з капітального ремонту вулиці Ірини Вільде становила 1 мільйон 379 тисяч гривень.

Вулицю замостили бруківкою. Окрім цього, на прохання мешканців облаштували і «лежачі поліцейські» для примусового зниження швидкості руху транспортних засобів.

«Дуже приємно, що кожен з нас стає господарем у своєму місті і особисто долучається до всіх робіт. Впевнений, саме таким чином разом ми розбудовуємо Дрогобич.

Віримо, що разом з такими активними та відповідальними мешканцями нам вдасться зробити ще більше не лише на цій вулиці, а й у місті», — зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Нагадаємо, нещодавно у партнерстві громади і влади вдалося капітально відремонтувати частину вулиці Г. Сковороди.

Чат-бот Гаряча лінія